Книги Бреда Майнера

Біографія Бреда Майнера

Бред Майнер є старшим редактором The Catholic Thing і був редактором-засновником American Compass: «The Conservative Alternative», який раніше був підрозділом компанії, яка керувала більшістю комерційних книжкових клубів Америки.

Бред Майнер — автор п’яти книг, у тому числі «Досконалий джентльмен: Путівник з лицарства для сучасних чоловіків».

Він керував книгарнями в Колумбусі, Цинциннаті та Дейтоні, обіймав керівні посади редактора в Нью-Йорку в Bantam Books і HarperCollins, а з 1989 по 1992 рік був літературним редактором National Review, провідного американського журналу консервативної думки. Як редактор він опублікував роботи видатної групи авторів, зокрема Сідні Гука, Евана С. Коннелла молодшого, Хела Ліндсі, Матері Анжеліки та Чака Єгера. Бред Майнер — автор десятків журнальних і газетних статей.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Бреда Майнера, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Бреда Майнера допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Бреда Майнера розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Бреда Майнера українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Бреда Майнера в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Бред Майнер»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *