Книги Брене Браун

Біографія Брене Браун

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Брене Браун, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Брене Браун допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Брене Браун розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Брене Браун українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Брене Браун в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Брене Браун

В нашем, помешанном на технологиях мире мы путаем общительность и доверительные отношения. Мы в Сети, но это не значит, что вас слушают и слышат. Когда мы проводим больше времени в Facebook, чем с важными для нас людьми, это "гиперкоммуникация". Вы не представляете, сколько раз мне случалось заходить в ресторан и наталкиваться на типичную семью – мать и отец разговаривают по мобильным, а дети чатятся или играют в видеоигры. Зачем тогда вообще сидеть за одним столом?


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function uptolike_get_widget_code() in /home/knigogo.com.ua/public_html/wp-content/themes/lifeinbooks/functions.php:1604 Stack trace: #0 /home/knigogo.com.ua/public_html/wp-content/themes/lifeinbooks/single-pismenniki.php(220): lifeinbooks_show_quotes(Array, 'https://knigogo...') #1 /home/knigogo.com.ua/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/knigogo.c...') #2 /home/knigogo.com.ua/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/knigogo.c...') #3 /home/knigogo.com.ua/public_html/index.php(17): require('/home/knigogo.c...') #4 {main} thrown in /home/knigogo.com.ua/public_html/wp-content/themes/lifeinbooks/functions.php on line 1604