Книги Браяна Стівенсона

Біографія Браяна Стівенсона

Браян Стівенсон (Bryan Stevenson) – американський юрист, лектор, викладач та письменник.

Стівенсон написав розхвалений критиками мемуар «Судити по совісті. Історія про справедливість та спокуту», опублікований у 2014 році Spiegel Grau. Журнал «Тайм» визнав цей твір одним з «10 найкращих науково-популярних книг» за 2014 рік і входив до числа «100 відомих книг» Нью-Йорк таймс за рік. Він здобув медаль «Ендрю Карнегі» за передові знання з наукової літератури у 2015 та Літературну премію миру в Дейтоні за 2015 рік за роботи у сфері нехудожньої літератури. Фільм, заснований на книзі під назвою «Судити по совісті» та в головній ролі з Майклом Б. Джорданом у ролі Стівенсона, став прем’єрою 6 вересня 2019 року на Міжнародному кінофестивалі в Торонто і планується вийти у широкий загал в січні 2020 року.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Браяна Стівенсона, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Браяна Стівенсона допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Браяна Стівенсона розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Браяна Стівенсона українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Браяна Стівенсона в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Браян Стівенсон»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *