Кейтлін Дауті

Кейтлін Дауті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Кейтлін Дауті

Біографія Кейтлін Дауті

Кейтлін Марі Дауті – американська трунарка, письменниця, блогерка, персонажка на YouTube і прихильниця прийняття смерті та реформи західної практики похоронної індустрії. Вона є власником Clarity Funerals and Cremation of Los Angeles, творцем веб-серіалу «Запитайте трунаря», засновником «Ордену доброї смерті» та автором трьох бестселерів «Дим потрапляє у твої очі та інші уроки з крематорію», «Звідси у вічність; Подорож по світу в пошуках доброї смерті» і «Чи з’їсть котик мої очі, коли я помру?: Великі питання крихітних смертних про смерть».


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Кейтлін Дауті, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Кейтлін Дауті допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Кейтлін Дауті розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Кейтлін Дауті українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Кейтлін Дауті в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Кейтлін Дауті»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *