Кармен Лафорет

Кармен Лафорет

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Кармен Лафорет

Біографія Кармен Лафорет

Кармен Лафорет Діас – іспанська письменниця, більша частина творчої діяльності якої припала на роки франкістського режиму. Її найвідоміший твір – роман «Ніщо» (Nada).
Майже вся творчість Лафорет обертається навколо однієї центральної теми: протистояння юнацького ідеалізму та навколишнього героя посередності. У старості Лафорет відійшла від суспільного життя у зв’язку з хворобою Альцгеймера. Вона померла в Мадриді 28 лютого 2004 р. Її ім’ям було названо низку вулиць у різних іспанських містах, площу в Барселоні та коледж у Мадриді. Її роман “Ніщо” двічі екранізувався.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Кармен Лафорет, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Кармен Лафорет допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Кармен Лафорет розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Кармен Лафорет українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Кармен Лафорет в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Кармен Лафорет»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *