Кармен Рейнгарт

Кармен Рейнгарт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Кармен Рейнгарт

Біографія Кармен Рейнгарт

Кармен Рейнгарт – провідна американська економістка, дослідниця проблематики фінансових криз. Професорка кафедри Міжнародної фінансової системи Школи державного управління ім. Кеннеді при Гарвардському університеті. Директорка Центру міжнародної економіки Університету Меріленда. Заступниця директора відділу досліджень Міжнародного валютного фонду з 2001 по 2003 рік. Дописувачка до міжнародних видань з економіки, а також авторка та співавторка науково-публіцистичної літератури.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Кармен Рейнгарт, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Кармен Рейнгарт допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Кармен Рейнгарт розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Кармен Рейнгарт українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Кармен Рейнгарт в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Кармен Рейнгарт»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *