Книги Керол Флемінґ

Біографія Керол Флемінґ

Керол Флемінг – комунікаційний тренер та автор.

Доктор Флемінг здобула докторський ступінь на кафедрі комунікативних розладів Північно-Західного університету США.

Керол працює в галузі культури мови та логопедії в Сан-Франциско, але завдяки своїм книгам “Звук вашого голосу” (The Sound of Your Voice) та “Ці серйозні несерйозні розмови” (The Serious Business of Small Talk) вона відома у всьому світі.

Керол працює по скайпу, у неї консультуються клієнти з Домініканської Республіки, з Кіпру та з Бостона, і всі ці люди такі різні, кожен зі своїми проблемами та питаннями.

Керол співає у хорі «Хорового товариства Сан-Франциско» та входить до ради директорів «Клубу співдружності Каліфорнії» протягом двадцяти років. У її будинку мирно живуть кіт і кішка Міллі Пікаділлі та Білл Бонні та американські рибки цихліди.

«Я допомагаю людям зрозуміти, яке враження справляє їхня мова на оточуючих, — каже Керол Флемінг. — Я показую їм, що саме при цьому відбувається, що абсолютно нормально, вони можуть змінити свою манеру мови, якщо побажають». Звучить просто, але наслідки таких змін дуже значні та різноманітні.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Керол Флемінґ, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Керол Флемінґ допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Керол Флемінґ розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Керол Флемінґ українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Керол Флемінґ в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Керол Флемінґ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *