Катріона Ворд

Катріона Ворд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Катріони Ворд

Біографія Катріони Ворд

Катріона Ворд — американська та британська письменниця горрору.

Вона народилася у Вашингтоні, округ Колумбія. Сім’я Катріони багато переїжджала, і дівчинка жила в Сполучених Штатах, Кенії, на Мадагаскарі, в Ємені та Марокко. Дартмур був єдиним місцем, куди родина поверталася регулярно.

Ворд викладала англійську мову в Сент-Едмунд Холі, Оксфорд. Працювала акторкою у Нью-Йорку.

Повернувшись до Лондона, вона працювала над своїм першим романом та отримала ступінь магістра творчого письма в Університеті Східної Англії.

Зараз вона пише романи та оповідання, рецензії для різних видань. Катріона Ворд отримала премію Августа Дерлета за найкращий роман жахів у 2016 ту а 2018 роках на British Fantasy Awards, що зробило її першою жінкою, яка виграла цю нагороду двічі.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Катріони Ворд, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Катріони Ворд допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Катріони Ворд розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Катріони Ворд українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Катріони Ворд в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Катріона Ворд»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *