Шанталь Ґаран

Шанталь Ґаран

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Шанталь Ґаран

Біографія Шанталь Ґаран

Шанталь Ґаран родом з Вікторівілля, Квебек, з 2003 року живе в Норвегії, де працює над інтеграцією біженців у норвезьке суспільство. У 2015 році її історія Un hibou, un Égyptien et l’étrangère отримала премію Radio-Canada Story Prize.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Шанталь Ґаран, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Шанталь Ґаран допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Шанталь Ґаран розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Шанталь Ґаран українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Шанталь Ґаран в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Шанталь Ґаран»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *