Чарльз Буковскі

Чарльз Буковскі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Чарльза Буковскі

Біографія Чарльза Буковскі

Чарльз Буковскі – американський письменник, що працював в літературі в другій половині ХХ століття. Свою основну славу отримав як автор нового для літератури жанру – «брудного реалізму». Суть жанру полягає в тому, що автор в всіх деталях описує ті події і аспекти повсякденності, які інші автори намагаються уникати. Довгий час письменник працював лише з поезією, проте в 50-х почав писати і більш серйозніші оповідання і історії. Список бібліографії письменника складається з більш ніж двохсот оповідань.   Чарльз Буковскі - біографія і фото

Біографія

Народився Генріх Карл Буковскі, справжнє ім’я письменника, 16 серпня 1920 року в Німеччині, в місті Андернах. Батьками для Генріха стали сержант армії США, що ніс службу на території Німеччині після закінчення Першої світової війни, та кравчині – Катерини Фетт. Під час економічної кризи в Німеччині в 20-х роках, сім’я вирішує переїхати до Сполучених Штатів. Сину тоді було три роки. Завдяки старанням батька сім’я змогла накопичити достатньо коштів для переїзду в Каліфорнію. В дитинстві Генріх не міг довгий час знайти спільну мову з дітьми американських батьків, тому що в нього була дислексія, а також його батьки не дозволяли йому бавитись з іншими дітьми.

Ще однією неприємною сторінкою життя для хлопчика стало те, що він в віці тринадцяти років захворів на запалення жирових залоз. Через це він ще більше абстрагувався від спілкування з однолітками. Це все відбувалось на фоні бідності в сім’ї. Ховаючись від негараздів навколишнього світу, Буковскі починає відвідувати Публічну бібліотеку Лос-Анджелеса. Там він зміг проводити час з книжками, і так цим захопився, що це хобі було з ним на протязі всього життя.   Чарльз Буковскі - фото автора

Освіта та початки в творчості

Навчання Буковскі почав отримувати в одній з середніх шкіл Лос-Анджелеса. Навчання в школі йому давалось нелегко через вищезгадані причини. Проте під час навчання в школі він написав своє перше оповідання. В ньому йшлося про німецького льотчика часів Першої світової війни. Дослідники біографії письменника називають це початком хронології його творчості.

Після закінчення школи Чарльз почав відвідувати коледж, але так і не закінчив його повністю. Визначним для нього став момент, коли батько знайшов його рукописи та викинув їх. Через цей інцидент молодший Буковскі назавжди покинув батьківський дім. Він довгий час їздив по Америці, не затримуючись в одному з міст надовго.

Літературна творчість

Після довгих пошуків себе, він все ж вирішив всерйоз зайнятись літературою. Спочатку він працював на пошті, потім перейшов до видавництва одного журналу в Техасі. По-справжньому серйозною можна було назвати його роботу в видавництві Black Sparrow Press. Ще перед цим він видав декілька своїх романів, проте саме під час роботи в видавництві він опублікував свій кращий роман «Поштамт», який він написав всього лише за три тижні.

Особливість його творчості полягала в манері викладу інформації в книгах. Вона була напрочуд чесною з читачем. Буковські не завуальовував неприємні моменти життя, а, навпаки, їх досить детально описував. В його творчості прослідковується вплив метрів свого часу – Ернеста Хемінгуея та Джона Фанте. Від них Буковскі перейняв манеру короткого та змістовного викладу. Варто зазначити, що декілька його творів були екранізовані, як наприклад, «Скажена любов», «Факторум» та інші.   Чарльз Буковскі - книги автора

Підсумовуючи, Чарльз Буковські водночас талановита та непроста особистість. Труднощі, з якими він зіткнувся в дитинстві, значуще відображені в його творчості, але це не робить її менш талановитою.

Скачати всі книги без реєстрації, безкоштовно за авторства Чарльза Буковскі можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), epub (епаб), rtf (РТФ). Читайте книги Чарльза Буковскі українською мовою онлайн, або слухайте в форматі аудіокниг на нашому ресурсі електронних книг.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Чарльза Буковскі , та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Чарльза Буковскі допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Чарльза Буковскі розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Чарльза Буковскі українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Чарльза Буковскі в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Чарльз Буковскі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *