Чарльз Діккенс

Чарльз Діккенс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Чарльза Діккенса

Біографія Чарльза Діккенса

Чарлз Діккенс – британський письменник, котрий зробив неоціненний внесок в розвиток світової літератури. Сьогодні його вважають одним з найвідоміших романістів вікторіанської епохи. Це почесне звання цілком заслужене, враховуючи, наскільки складним було його життя та насиченою неприємними подіями хронологія.

Рекомендуємо читати онлайн книги Чарлза Діккенса або слухати романи популярного класика без реєстрації. Наш список містить кращі роботи письменника, котрі обов’язково зацікавлять справжніх поціновувачів зарубіжної драми.

Чарлз Діккенс народився в лютому 1812 року в невеликому містечку Лендпорте, що неподалік Портсмута. Батько майбутнього письменника працював у фінансовому управлінні місцевого морського відомства, тому в грошах сім’я майже не була обмеженою.

Проблеми прийшли, коли молодий Чарлз навчався в школі. Його батька звинуватили у фінансових махінаціях, а згодом – відправили в боргову в’язницю. Юний Діккенс зрозумів, що тепер відповідальність за сім’ю лежить на його плечах. Щоб допомогти матері звести кінці з кінцями він влаштовується на місцеву фабрику.  Чарльз Діккенс - біографія і фото

Стрімка кар’єра Чарлза Діккенса

У 1827 році Чарлз Діккенс стає клерком в адвокатській конторі. Роком пізніше молодий чоловік робить перші кроки в своїй журналістській кар’єрі. Він влаштовується вільним репортером судової палати, а у 1832 році займає посаду кореспондента парламенту.

1833 рік став особливим в житті Діккенса. В одному з щомісячних журналів автор публікує свій перший твір – «Обід на Поплар-Вок». Тоді ж він бере собі псевдонім «Боз».
Ще через 3 роки письменник публікує початкові глави роману «Посмертні записки Піквікського клубу». Робота дуже сподобалась читачам, серед яких переважала знать та чиновники. Того ж року Діккенс одружується з Кейт Хогарт, котра в майбутньому народить йому 10 дітей. Окрім великої сім’ї в особистому житті британського класика не було причин для щастя.  Чарльз Діккенс - біографія автора

Найпопулярніші книжки британського письменника

Період з 1837 по 1841 роки став найуспішнішим в літературній кар’єрі Чарлза Діккенса. Він публікує романи «Пригоди Олівера Твіста», «Лавка старожитностей» та «Життя і пригоди Ніколаса Нікльбі».

1842 став роком розчарування для автора. Подорож до США принесла йому тільки біль і жах від справжніх та неприкритих реалій життя в індустріальній Америці. Свої емоції класик висловив в романах «Домбі і син» та «Мартін Чезлвит». Особливої похвали читачів заслужила серія «Різдвяні повісті».

У 1858 році британський письменник спромігся на рішучий та досить дивний для свого часу крок. Він першим почав читати власні твори на публіці. Ця подія стала легендарним явищем в європейській культурі.

У 1860-х роках Чарлз Діккенс публікує свої останні книжки: романи «Наш спільний друг», «Великі сподівання» та «Таємниця Едвіна Друда».   Чарльз Діккенс - книги письменника

У 1870 британський класик помирає внаслідок інсульту.

Фільми за мотивами романів класика

Романи Чарлза Діккенса здобули величезну популярність. По мотивам цих творів були відзняті відомі фільми, серед котрих екранізація «Олівер Твіст» 1985 року, «Наш спільний друг» 1998 року та «Девід Копперфілд» 2000 року.

Електронні книги Чарлза Діккенса популярні і в наші дні. Літературні шедеври британського класика приваблюють напрочуд цікавою манерою написання, з притаманним автору особливим почуттям гумору, великої кількістю цікавих героїв та подій.

У нас ви зможете скачати всі книги Чарлза Діккенса в форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), epub (єпаб), rtf (ртф). Романи повністю українською мовою доступні для вас абсолютно безкоштовно.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Чарльза Діккенса, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Чарльза Діккенса допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Чарльза Діккенса розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Чарльза Діккенса українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Чарльза Діккенса в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Чарльз Діккенс»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *