Чо Нам Джу

Чо Нам Джу

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Чо Нам Джу

Біографія Чо Нам Джу

Чо Нам Джу народилась 1978 року в Сеулі, у Південній Кореї. Вона закінчила факультет соціології Жіночого університету Іхва та дев’ять років працювала сценаристом на телебаченні. «Кім Джійон, 1982 року народження» – її третій роман, частково заснований на її власному досвіді жінки, яка звільнилася з роботи, щоб залишитися вдома після народження дитини. Цей роман про гендерну нерівність і дискримінацію в корейському суспільстві і був перекладений 18 мовами. Чо живе зі своєю родиною у Сеулі.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Чо Нам Джу, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Чо Нам Джу допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Чо Нам Джу розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Чо Нам Джу українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Чо Нам Джу в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Чо Нам Джу»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *