Кріс Бейлі

Кріс Бейлі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Кріса Бейлі

Біографія Кріса Бейлі

Кріс Бейлі – випускник Карлтонського університету в Оттаві, консультант з продуктивності, засновник проектів «Продуктивність» та «Гіперфокус». Автор численних статей на тему збільшення продуктивності та керування своїм часом, опублікованих на перших шпальтах The New York Times, The Huffington Post, New York, Fast Company, Lifehacker та TED.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Кріса Бейлі, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Кріса Бейлі допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Кріса Бейлі розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Кріса Бейлі українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Кріса Бейлі в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Кріс Бейлі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *