Коррі тен Бом

Коррі тен Бом

  • Дата народження: 15 квітня 1892 — 15 квітня 1983
  • Жанр: 🙏 Релігія
  • Країна: Нідерланди
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Коррі Тен Бом

Біографія Коррі Тен Бом

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Коррі Тен Бом, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Коррі Тен Бом допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Коррі Тен Бом розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Коррі Тен Бом українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Коррі Тен Бом в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Коррі тен Бом»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *