Дафна дю Мор’є

Дафна дю Мор’є

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Дафни дю Мор’є

Біографія Дафни дю Мор’є

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Дафни дю Мор’є, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Дафни дю Мор’є допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Дафни дю Мор’є розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Дафни дю Мор’є українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Дафни дю Мор’є в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Дафни дю Мор’є

Скромность и доброта больше нужны в семейной жизни, чем остроумие и гордая красота.

Счастье не приз, который получаешь в награду, это свойство мышления, состояния души.

Интересно, подумала я, во всех домах бывает это чувство радости и полноты жизни после ухода гостей?

Счастье не приз, который получаешь в награду, это свойство мышления, состояние души.

Відгуки на письменника «Дафна дю Мор’є»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *