Деніел Кіз

Деніел Кіз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Дэниеля Кіза

Біографія Дэниеля Кіза

Деніел Кіз – відомий американський автор-фантаст. Прославився на весь світ своєю фантастичною книжкою «Квіти для Елджернона». При житті був визнаний Заслуженим автором фантастики Американським товариством письменників-фантастів. Кіза можна віднести до письменників-першовідкривачів жанру наукової фантастики для західних читачів. Його романи відправляли читачів в нові світи, де розкривали проблематику сьогодення через призму фантастичності того, що відбувалось на сторінках книги.

Біографія Деніела Кіза

 Життєпис Деніела Кіза

Рідним містом для майбутнього метра фантастики став Нью-Йорк в Сполучених Штатах, коли Кіз там народився 9 серпня 1927 року. Батьки були єврейськими мігрантами. Батьком був Вільям Кіз, а матір – Бетті Аліцькі. Після школи Кіз поступив до Нью-йоркського університету. Там він надовго не затримався, та у віці сімнадцяти років вирішив піти працювати на флот. Першим місцем роботи для нього став нафтовий танкер цивільного флоту США, де той працював скарбником. Деніел Кіз був одруженим. Жінкою була Орія Джорджіна Веласкез. У подружжя є діти – дві дочки Леслі та Гілларі.

Деніел Кіз у молодості

Робота в видавництві

Згодом Деніел все ж вирішує закінчити навчання, для чого вступає в Бруклінський коледж. Повністю закінчивши його в 1950 році, він отримує диплом бакалавра в сфері психології. Невдовзі після закінчення коледжу Кіз починає працювати у видавництві журналів, що стає першою сходинкою в хронології його літературної кар’єрі. В тому ж видавництві він скоро займає посаду головного редактора журналу «Наукові історії Марвел». Також він починає своє співробітництво з «Atlas Comics», де знайомиться з іменитим Стеном Лі.

Робота Деніела Кіза у видавництві

Радше за все, саме в цей період часу письменник захоплюється своїм основним в майбутньому жанром. Це стало можливим через те, що Кіз потрапляє в штат співробітників, які займались редагуванням та публікацією коміксів в жанрі жахів та фантастики. Разом з художником Безілом Волвертом він стає автором сюжетів для нових коміксів. Окрім цього, він ще працював в іншому видавництві коміксів – «EC Comics».

Екранізації та нагороди

Після завершення своєї редакторської кар’єри, Кіз почав викладати в Університеті Вейна та Університеті Огайо. Він спеціалізувався на креативному письмі.

В контексті розмови про Деніала Кіза, неможливо не розказати про історію створення кращої книжки автора – «Квіти для Елджернона». Сама ідея для написання цього роману народилась, коли письменник працював редактором, і в одній з чернеток він розгледів дещо більше, ніж просто комікс. Ця коротка замальовка потім переросла в один зі стовпів сучасної фантастичної літератури. До речі, ця книга була екранізована в 1968 році в фільмі «Чарлі». Також за цю книгу автор отримує премію Г’юго в 1960 році, хоча це далеко не повний список всіх нагород та номінацій автора.

Деніел Кіз на екранізації книжки

Отже, Деніел Кіз недарма вважається легендарним творцем нової американської літератури. Він разом з сучасниками створили новий жанр, який скоро завоював весь світ. Навіть сьогодні Кіза читають по всьому світу в форматі електронних книг. Скачати всі книги Деніела Кіза безкоштовно можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), epub (епаб), rtf (ртф). Читати онлайн книги Деніела Кіза українською мовою або слухати в форматі аудіокниг на нашому ресурсі електронних книг можна без реєстрації.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Дэниеля Кіза, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Дэниеля Кіза допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Дэниеля Кіза розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Дэниеля Кіза українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Дэниеля Кіза в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Дэниеля Кіза

Если не хочешь остаться ребенком навеки, нельзя ждать подсказок от других. Ты должен найти решение в себе самом – почувствовать, что будет правильно. Научись доверять себе.

Раньше меня презирали за невежество и тупость, теперь ненавидят за ум и знания. Господи, да чего же им нужно от меня?

Очевидно, любовь к телевизору возникла как следствие нежелания думать.

Я – человек. Я должен любить.

Відгуки на письменника «Деніел Кіз»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *