Книги Девіда Бернса

Біографія Девіда Бернса

Девід Д. Бернс — американський психіатр і почесний ад’юнкт-професор кафедри психіатрії та поведінкових наук Медичної школи Стенфордського університету та автор бестселерів. Бернс популяризував когнітивно-поведінкову терапію (КПТ) Альберта Елліса та Аарона Т. Бека, коли його книги стали бестселерами протягом 1980-х років.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Девіда Бернса, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Девіда Бернса допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Девіда Бернса розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Девіда Бернса українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Девіда Бернса в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Девід Бернс»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *