Книги Девіда Рока

Біографія Девіда Рока

Девід Рок – провідний бізнес-тренер, промовець, коуч з лідерства, фахівець у галузі нейронауки. Експерт з питань психології особистості, саморозвитку та методик з досягнення найліпших результатів у будь-якій сфері бізнесу. Засновник кількох міжнародних консалтингових компанії, серед яких Results Coaching Systems. Автор та співавтор трьох науково-публіцистичних творів з особистісної ефективності.

Наукову розвідку Девіда Рока сфокусовано навколо актуальних питань нейропсихології, зокрема роботи мозку в безпосередньому зв’язку з тим, як ми працюємо та що нас мотивує, змушує наполегливо йти до мети та досягати бажаного результату. Також він розробляє та впроваджує нові дієві стратегії з підвищення продуктивності в бізнесі та особистому житті.

На ґрунті багаторічного досвіду в нейропсихології та організаційній психології, зокрема виконавчому та бізнес-коучінгу, Девід Рок видає кілька книги. З-поміж цих науково-дослідницьких праць особливе місце у фахівців та поціновувачів мотивуючої літератури займає твір «Твій мозок у роботі. Як припинити відволікатися і працювати продуктивніше»


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Девіда Рока, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Девіда Рока допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Девіда Рока розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Девіда Рока українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Девіда Рока в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Девід Рок»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *