Денні Грегорі

Денні Грегорі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Денні Грегорі

Біографія Денні Грегорі

Денні Ґреґорі – копірайтер і креативний директор, автор книги “Стуліть пельку своїй мавпі”. Ґреґорі народився в Лондоні, його дитинство пройшло в Пакистані, Австралії та Ізраїлі, а вищу освіту він здобув в Прінстонському університеті. Його блог Everyday Matters відвідують десятки тисяч людей з усього світу, які мріють реалізувати себе у творчості. Творець міжнародних рекламних кампаній для таких клієнтів, як American Express, IBM, Ford Motor Company, Burger King, банку Chase і постачальника телекомунікаційних послуг AT & T. За свою роботу Ґреґорі отримав безліч нагород. Автор книг: “Everyday Matters: A New York Diary”, “Hello World: A Life in Ham Radio”, а також “Change Your Underwear Twice a Week: Lessons From the Golden Age of Classroom Filmstrips”, яка в 2004 році потрапила в десятку кращих гумористичних книг в списку Amazon. Живе в Грінвіч-Віллідж в Нью-Йорку.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Денні Грегорі, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Денні Грегорі допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Денні Грегорі розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Денні Грегорі українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Денні Грегорі в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Денні Грегорі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *