Дерон Тріфф

Дерон Тріфф

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Дерона Тріффа

Біографія Дерона Тріффа

Дерон Тріфф — американський медіапродюсер і підприємець, співзасновник WaitWhat, виконавчий продюсер подкасту Masters of Scale з Рідом Гоффманом.

З 2011 по 2016 рік входив до виконавчої команди TED та ініціював такі програми: «TED Radio Hour» з NPR, подкаст «Sincerely X» з Audible, «TED Books» з Simon & Schuster, «TED in Cinema» «TED English Language Learning» з National Geographic Learning, телесеріал іспанською TED «Soy TED» та японською TED «Super Presentation», який веде Джой Іто у партнерстві з телеканалом NHK.

У січні 2017 року став співзасновником медіакомпанії WaitWhat разом з колишньою керівницею TED Джун Коен. WaitWhat відома завдяки створенню подкастів Masters of Scale, Meditative Story та Should This Exist.

У 2017 році Тріфф та Джун Коен спільно з режисерами Крісом Мілком та Аароном Кобліном створили один з перших документальних серіалів, створених у віртуальній реальності — «Можливе».


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Дерона Тріффа, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Дерона Тріффа допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Дерона Тріффа розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Дерона Тріффа українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Дерона Тріффа в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Дерон Тріфф»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *