Домінік Спенст

Домінік Спенст

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Домініка Спенста

Біографія Домініка Спенста

Домінік Спенст — автор бестселерів, підприємць і експерт зі звичок. Після серйозної аварії він провів чотири місяці в лікарні і на основі цього кардинального досвіду розробив найуспішніший журнал вдячності у світі, «6 хвилин. Щоденник, який змінить ваше життя». Разом зі своєю командою він спеціалізується на науково обґрунтованих, простих у користуванні журналах, які дозволяють користувачам привнести у своє життя більше особистої мотивації. Його «6 хвилин. Щоденник, який змінить ваше життя» тепер збагачують життя понад 1,5 мільйонів людей 20 мовами.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Домініка Спенста, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Домініка Спенста допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Домініка Спенста розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Домініка Спенста українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Домініка Спенста в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Домінік Спенст»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *