Джемма Елвін Гарріс

Джемма Елвін Гарріс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Джемми Елвін Гарріс

Біографія Джемми Елвін Гарріс

Джемма Елвін Гарріс працює у видавництвах та редакціях Time Out, Glamour і The Sunday Times.

Їй прийшла в голову ідея книги «Серйозні питання від маленьких людей» після того, як її засипали запитаннями її власний син і племінниці.

Джемма співпрацює з NSPCC/Childline, однією з найбільших дитячих благодійних організацій у Великій Британії, і кошти від книг йдуть на підтримку роботи організації.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Джемми Елвін Гарріс, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Джемми Елвін Гарріс допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Джемми Елвін Гарріс розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Джемми Елвін Гарріс українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Джемми Елвін Гарріс в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Джемма Елвін Гарріс»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *