Джон Грін

Джон Грін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Джона Гріна

Біографія Джона Гріна

Джон Грін – молодий американський письменник, який вже встиг прославитись на весь світ своїми роботами. Крім письменництва він також займається веденням власного відеоблогу, а також він є автором численних відео на різну наукову тематику. Взагалі, Гріна по праву можна назвати популяризатором науки серед підлітків. Важливе місце в його житті посів Інтернет. Він веде канал на відеохостингу YouTube, де разом з братом Хенком Гріном в форматі науково-популярних відео розповідає про всесвітню історію, хімію, біологію та ще багато чого.   Джон Грін - біографія і фото

Біографія

Малою батьківщиною для письменника став Індіанаполіс в штаті Індіана в Сполучених Штатах. Батьками стали Майкл та Сідні Грін. Проте в Індіанаполісі він прожив недовго. Всього лиш за місяць після народження сина сімейство переїздить до Мічигана, а потім до Біргенима. Проте на цьому все не закінчилось, і лише через деякий час та ще декілька переїздів сім’я зупинилася в Орландо в штаті Флорида. Молодий Джон почав навчання в Підготовчій школі Хайленда, а також в Indian Springs School. Після того, як він повністю закінчив шкільне навчання, Джон вирішує здобувати освіту в Кеньон-Коледжі.

Навчання в коледжі тривало ще декілька років. В результаті Грін отримує подвійну вищу освіту за фахом англійської літератури та релігієзнавства. Після вишу він деякий час пропрацював в якості капелана в одній з дитячих лікарень. Спочатку він думав почати кар’єру священника, але робота з важкохворими дітьми надихнула його на написання однієї з своїх кращих книг – «Провина зірок». Згодом він вирішує переїхати до Чикаго, де стає редактором журналу Booklist.

Літературна кар’єра

Після переїзду та початку роботи в редакторстві Грін вирішує почати кар’єру письменника. Дебютним романом в творчій хронології стає твір під назвою «В пошуках Аляски». Разом з тим він пише більше ніж сотню рецензій на різні книги, переважно жанру белетристики. Також в цей час він знайомиться зі своєю дружиною Сарою Уоріст.

Практика в написанні рецензій стала в пригоді письменнику, коли він сам вирішив зайнятися написанням власних книг. Вищезгаданий роман «В пошуках Аляски» був досить тепло зустрітий критиками і здобув особливу славу серед читачів. До речі, за цю книгу Грін отримав першу літературну нагороду «Краща книга року» від Американської бібліотечної асоціації. В подальшому виходить ще цілий список романів, які були не менш кращими, ніж попередні книги автора: «Паперові міста», «Досить Катрін» та ще цілий список інших робіт.    Джон Грін - фото автора

Критика та екранізації

Джон Грін по праву вважається одним з представників сучасної «золотої ери» в сфері літератури. Його твори – це новинка, яка радує як критиків, так і читачів по всьому світу. Причина в тому, що Грін – активний учасник культурного життя в Сполучених Штатах і часто твітить або пише відгуки на щось в Інтернеті. Ці начебто нічого не варті дії часто підвищують продажі його книг, і соціологи це навіть охрестили окремим терміном – «поштовхом Джона Гріна».

Такий популярний молодий письменник не міг пройти повз кінорежисерів. Його книга «Винні зірки» була екранізована в 2014 році. Екранізації також був удостоєний твір «Паперові міста» в однойменному фільмі.   Джон Грін - книги письменника

Підбиваючи підсумки, можна впевнено сказати, що Джон Грін – обдарований та талановитий письменник, який недарма заслужив свою славу. Його письменницька і науково-популярна робота принесли йому чимало слави не тільки на батьківщині, а й по всьому світу.

Скачати всі книги без реєстрації, безкоштовно за авторства Джона Гріна можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), epub (епаб), rtf (РТФ). Читайте книги Джона Гріна українською мовою онлайн, або слухайте в форматі аудіокниг на нашому ресурсі електронних книг.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Джона Гріна, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Джона Гріна допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Джона Гріна розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Джона Гріна українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Джона Гріна в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Джон Грін»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *