Джонатан Сафран Фоер

Джонатан Сафран Фоер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Джонатана Сафрана Фоера

Біографія Джонатана Сафрана Фоера

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Джонатана Сафрана Фоера, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Джонатана Сафрана Фоера допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Джонатана Сафрана Фоера розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Джонатана Сафрана Фоера українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Джонатана Сафрана Фоера в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Джонатана Сафрана Фоера

"Если польются слезы, пущу их по изнанке щек."

"Я о многом хотела поговорить. Но знала, что ему будет больно. Поэтому я зарыла это в себе — пусть мне будет больно."

"Сколько людей проходит через твою жизнь! Сотни тысяч людей! Надо держать дверь открытой, чтобы они могли войти! Но это значит, что они могут в любую минуту выйти!"

Я только надеюсь, что ты никого не будешь любить так же сильно, как я тебя.

Відгуки на письменника «Джонатан Сафран Фоер»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *