Джордж Орвелл

Джордж Орвелл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Джорджа Орвелла

Біографія Джорджа Орвелла

Джордж Оруелл – англійський письменник та журналіст, що писав в першій половині ХХ століття. Життєпис Оруелла багатий різноманітними подіями, бо він був постійним учасником історичних подій. В першу чергу, він був відомим на весь світ журналістом, і лише після смерті твори прославили його ім’я вже як письменника. Варто також сказати, що Джордж Оруелл – це псевдонім, справжнє ім’я – Ерік Артур Блер. Постійна участь в політичному житті своєї і не тільки країни безпосередньо відобразились на його творчості, яка в переважній більшості була присвячена політиці або алюзіям на неї.   Джордж Оруелл - біографія і фото

Ранні роки

Батьківщиною для письменника стала Британська Індія, а народився він 25 червня 1903 року. Йому пощастило, тому що його батьки були не корінними жителями, а мігрантами з метрополії. Батько Річард Блер працював в індійській адміністрації і мав багато знайомих в метрополії. Емігрувати до Індії батько був змушений тому, що він сам був хоча і з аристократичного роду, проте збіднілого. Остання була француженкою. Сам письменник, згадуючи про дитинство, кепкував з батьків, які хотіли жити багато, при цьому будучи досить бідними.

Після досягнення восьми років, Ерік зміг з великою допомогою батьків вступити до елітарної школи, яка знаходилась в Сассексі, що в області Уельс в Великобританії. Сам автор з небажанням згадує цей період свого життя через труднощі, з якими він зіткнувся в школі. В списку проблем були як і розлука дитини з батьками, так і фізичні страждання через холод, покарання та погану їжу.

Навчання в університеті і подальше життя

Закінчивши школу, Оруелл демонструє свої неординарні навички в навчанні. Будучи одним з кращих випускників школи, він зміг вступити до Ітоні, яка була однією з най привілейованих навчальних закладів в усій країні. Під час навчання в університеті він окреслив свої уподобання в літературі. Його кумирами стали Джонатан Свіфт та Джек Лондон.

Після того, як він повністю закінчив навчання, Джордж не зміг залишитись в метрополії через ту причину, що й його батьки – брак коштів. Він вирішує повернутися до східних колоній, де почав працювати імперським поліцейським. Після роботи в поліції він змінив ще декілька робіт, проте всі вони не принесли йому жаданого заробітку.   Джордж Оруелл - фото автора

Письменництво та війни

Переломним для письменника став 1933 рік. Саме тоді він дебютував зі своїм збірником оповідань «У злиднях Парижа і Лондона», і підписав він його псевдонімом – Джордж Оруелл. Псевдонім був поєднанням імені патрона Англії та однієї річки. Після цього він продовжує хронологію написання творів на найрізноманітніші теми. Але ще однією важливою подією для письменника стала громадянська війна, яка спалахнула в Іспанії. Оруелл не міг пройти осторонь такої подій, і в якості добровольця від «британських лівих» поїхав боронити соціалізм в Іспанії.

Після поразки в війні він повернувся до Британії. Після початку Другої Світової війни письменник вже працював на британському радіо «Бі-Бі-Сі», а також в редакторстві одного з журналів. Під кінець війни він став військовим кореспондентом і їздив по фронту. Дві головні праці письменника «1984» та «Колгосп тварин» були написані в проміжку між війною в Іспанії та Другою Світовою, або ж вже після останньої. Також роман «1984» був декілька разів екранізований різними британськими та американськими кіностудіями.  Джордж Оруелл - книги письменника

Скачати всі книги без реєстрації, безкоштовно за авторства Джорджа Оруелла можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), epub (епаб), rtf (РТФ). Читайте книги Джорджа Оруелла українською мовою онлайн, або слухайте в форматі аудіокниг на нашому ресурсі електронних книг.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Джорджа Орвелла , та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Джорджа Орвелла допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Джорджа Орвелла розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Джорджа Орвелла українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Джорджа Орвелла в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Джордж Орвелл»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *