Книги Елени Армас

Біографія Елени Армас

Олена Армас — іспанська письменниця, безнадійний романтик і горда колекціонерка книг. Тепер вона також автор міжнародного бестселера «Іспанський любовний обман», який незабаром буде екранізовани,? — і бестселера New York Times «Американський експеримент сусідства». Її книжки перекладаються більш ніж 30 мовами.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Елени Армас, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Елени Армас допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Елени Армас розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Елени Армас українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Елени Армас в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Елена Армас»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *