Емілі Локгарт

Емілі Локгарт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Емілі Локгарт

Біографія Емілі Локгарт

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Емілі Локгарт, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Емілі Локгарт допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Емілі Локгарт розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Емілі Локгарт українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Емілі Локгарт в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Емілі Локгарт

Делай то, чего боишься.

Молчание – защитная пелена от боли.

Давным-давно, жил-был король, у которого было три прекрасных дочери. Он любил каждую из них. Однажды, когда юные леди достаточно повзрослели, чтобы выйти замуж, ужасный трехголовый дракон напал на их царство, сжигая деревни своим огненным дыханием. Он сжигал посевы и церкви. Убивал младенцев, стариков и всех, кто попадался на пути.

Король пообещал руку принцессы любому, кто убьет дракона. Герои и воины приходили в доспехах, разъезжая на бравых конях и орудуя мечами и стрелами.

Один за другим эти мужчины были пойманы и съедены.

Наконец, король решил, что юная дева может растопить сердце дракона и преуспеть там, где войны потерпели неудачу. Он послал свою старшую дочь молить дракона о пощаде, но тот не прислушался к ее мольбам. Проглотил девушку целиком.

Затем король послал свою вторую дочь молить о пощаде, но дракон снова ее съел. Проглотил до того, как она успела и слово молвить.

Король послал свою младшую дочь молить дракона о пощаде, дева была столь мила и умна, что он был уверен в ее успехе там, где другие пали.

Но нет. Дракон просто съел ее.

Король остался жить в муках сожаления. Он был один в этом мире.

А теперь, позвольте задать вопрос. Кто убил девушек?

Дракон? Или их отец?

Просто задумайся, прежде чем будешь жаловаться на вещи, о которых других люди только мечтают.

Відгуки на письменника «Емілі Локгарт»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *