Ентоні Дорр

Ентоні Дорр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Ентоні Дорра

Біографія Ентоні Дорра

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Ентоні Дорра, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Ентоні Дорра допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Ентоні Дорра розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Ентоні Дорра українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Ентоні Дорра в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Ентоні Дорра

Откройте глаза и спешите увидеть что можете, пока они не закрылись навеки.

Упасть – не позор. Позор – не встать.

– Знаешь, в чем главный урок истории? В том, что ее пишут победители. Кто победит, тот скажет, что и как было. Мы действуем в наших собственных интересах. Назови мне человека или народ, который поступает иначе. Хитрость в том, чтобы понять, в чем состоит наш интерес.

– Семьдесят шесть лет, – шепчет она, – а я по-прежнему чувствую себя девчонкой со звездами в глазах!

Відгуки на письменника «Ентоні Дорр»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *