Книги Еріка Б. Хадспета

Біографія Еріка Б. Хадспета

Ерік Б. Хадспет майже десять років він працював скульптором зі снігу та льоду, в той же час писав і малював. Його любов до мистецтва привела його до П’єтрасанти, Італія, де він працював скульптором з мармуру. Перебуваючи в Італії, він працював над анатомічними конструкціями неможливих істот, і це заклало основи того, що стало «Воскресителем». Зараз Ерік живе в Нью-Джерсі з дружиною і двома дітьми, де продовжує працювати як професійний художник.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Еріка Б. Хадспета, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Еріка Б. Хадспета допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Еріка Б. Хадспета розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Еріка Б. Хадспета українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Еріка Б. Хадспета в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Ерік Б. Хадспет»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *