Ерін Гантер

Ерін Гантер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Ерін Гантер

Серії книг Ерін Гантер

Біографія Ерін Гантер

Е́рін Га́нтер — це колективний псевдонім, який використовують автори Вікторія Холмс, Кейт Кері, Керіт Болдрі, Джилліан Філіп, Інбалі Ізерлес, Туї Т. Сазерленд, Кейсі Відхамм та Роузі Бест у написанні декількох серій фентезійних романів для юнацької аудиторії. Твори авторів зосереджені на тваринах і їх пригодах. Кожен з авторів відіграє різну роль: Холмс створює сюжетні лінії кожної книги, Кері, Болдрі та Сазерленд почергово пишуть книги.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Ерін Гантер, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Ерін Гантер допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Ерін Гантер розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Ерін Гантер українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Ерін Гантер в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Ерін Гантер»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *