Еррі Де Лука

Еррі Де Лука

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Еррі Де Лука

Біографія Еррі Де Лука

Енріко «Еррі» Де Лука — італійський письменник, перекладач і поет. Критик Джорджіо Де Рієнцо з Corriere della Sera визнав його «письменником десятиліття». Він також відомий своєю опозицією до лінії високошвидкісних потягів Ліон-Турин, і його судять за те, що він закликав до її саботажу. 19 жовтня 2015 року Де Луку звинуватили у підбурюванні до заподіяння кримінальної шкоди. Він відреагував на виправдальний вирок, заявивши, що «несправедливості вдалося уникнути».

Хоча він ніколи не переставав писати з 20 років, його перша книга була опублікована в 1989 році, Non ora, non qui (Не зараз, не тут). Далі з’явилося багато інших книг, бестселерів в Італії, Франції та Ізраїлі, його роботи перекладали та публікували в Іспанії, Португалії, Німеччині, Швеції, Нідерландах, США, Бразилії, Польщі, Норвегії, Данії, Румунії, Греції, Литві та більше. Він сам переклав кілька книг Біблії на італійську мову, включаючи Вихід, Йону, Еклезіаста та Рут, а також досліджував різні аспекти іудаїзму, як невіруючий.

У Франції він отримав премію France Culture Prize в 1994 році за Aceto, arcobaleno, премію Laure Bataillon у 2002 році за Tre cavalli, а також у 2002 році Fémina Étranger для Montedidio, перекладеної англійською як Божа гора. У 2010 році отримав німецьку міжнародну літературу Petrarca-Preis. У 2003 році був членом журі Каннського фестивалю. У 2013 році отримав Європейську премію з літератури. У 2016 році отримав Європейську книжкову премію за роман «Le plus et le moins». У 2020 році отримав Le Prix André Malraux.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Еррі Де Лука, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Еррі Де Лука допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Еррі Де Лука розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Еррі Де Лука українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Еррі Де Лука в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Еррі Де Лука»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *