Олександр Сідоренко (Фоззі)

Олександр Сідоренко (Фоззі)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Олександра Сідоренка (Фоззі)

Біографія Олександра Сідоренка (Фоззі)

Олександр Аркадійович Сидоренко – український співак і музикант, учасник гурту ТНМК.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Олександра Сідоренка (Фоззі), та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Олександра Сідоренка (Фоззі) допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Олександра Сідоренка (Фоззі) розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Олександра Сідоренка (Фоззі) українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Олександра Сідоренка (Фоззі) в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Олександра Сідоренка (Фоззі)

Роки викристалізовують нас. Розділяють справжні цінності від емоційних і хвилинних.

Як можна бути залюбленим у те, чого не існує? — думав я. Як можна бути патріотом країни, якої немає на мапі? Як можна говорити мовою, яку давно заборонили? Як можна цікавитися старовиною, яка закінчилася так фатально?

Кстати, к морю мы так и не переехали, все время находились дела поважнее – то пьянка, то танцы, то футбол.

Софія не грала в Україну, вона нею й була — революційною, сильною, незрозумілою. Софія, як всі ми, несучи в собі прірву, цю прірву щоразу перестрибувала. Вона будувала й будувала. Себе, будинки, книжки. Це був її спосіб виживати в нашій внутрішній країні прірв.

Відгуки на письменника «Олександр Сідоренко (Фоззі)»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *