Фредрік Бакман

Фредрік Бакман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Фредріка Бакмана

Біографія Фредріка Бакмана

Фредрік Бакман – сучасний шведський письменник, представник маленької шведської школи літераторів. Крім письменництва веде активний блог в інтернеті. Його дебютний роман «Чоловік на ім’я Уве» одразу після виходу в 2012 році приніс своєму авторові славу. Нині він є кращою його роботою, та перекладений більше ніж на 25 мов світу. А географія видавництва книг Бакмана складається зі списку аж з 40 країн. Він є лауреатом шведських літературних премій, а «Чоловік на ім’я Уве» був екранізований в однойменному фільмі і здобув дві нагороди премії Оскар.  Фредрік Бакман - біографія і фото

Біографія

Життєвий шлях майбутній письменник розпочав в місті Гельсінгборг. Містечко знаходиться на півдні Швеції, там письменник провів майже все своє дитинство, в цьому ж місті закінчив школу. Найбільш улюбленим його заняттям в дитинстві було читання книг. Він це робив майже постійно, присвячуючи цьому весь вільний час. Більше за все він любив пригодницькі книги, як приклад, «Хроніки Нарнії», «Лев, чаклунка і в’язаний шкаф», а також «Володар Перснів».   Фредрік Бакман - фото автора

Навчання та перші проби пера

Хронологія навчання Фредріка не була надто довгою. Після закінчення школи він вступив до університету в Стокгольмі, щоб вивчати релігієзнавство. Проте з вищою освітою в нього справи не заладились. Він не закінчив повністю університет, кинувши навчання. Він віддав перевагу роботі далекобійником. Разом з тим, він не покинув свою любов до літературної творчості. В вільний від основної роботи час він ставав автором для колонок в ранковій газеті свого рідного міста Helsingborgs Dagblad.

Його статті та замітки мали успіх. Тому він продовжив цю справу, але вже в столичному журналі Moore Magazine. Поступово його кар’єра рухалась вгору і вже в 2012 році він стає автором колонок в одному з наймасовіших журналів країни – Metro. До власної літературної історії його підштовхнув інцидент, що трапився в шведському зоопарку в 2012 році, коли на заклад подав в суд один чоловік. На сьогодні Баман – один з головних шведських письменників.

Нині творчий доробок письменника складається з декількох романів та новел. Основним є вже вище згаданий «Чоловік на ім’я Уве», а також «Моя бабуся просить їй вибачити», «Брітт-Марі була тут», «Ведмеже місто», «Себастіан і троль» та інші.    Фредрік Бакман - книги письменника

Блогерське життя

Разом з роботою далекобійника та автора статей для газет та журналів, Бакман захопився новомодним, на той час, блогерством. Це заняття для самого Фредріка розпочалось досить спонтанно, коли він почав вести власну сторінку, де публікував матеріали з підготовки до власного весілля в 2009 році. До речі, Бакман й донині залишається одруженим, та має доньку та сина.

Після успіху свого блогу починає вести онлайн сторінку журналу Magazine Café. Його головні пости були присвячені Зимовим Олімпійським іграм 2010 року в Ванкувері. Закінчивши роботу в цьому журналі, створює власний сайт, де продовжує свою роботу і по нині.

Підбиваючи підсумки, Фредрік Бакман – досить цікавий модерний письменник з когорти не вельми популярної шведської школи літераторів. Його успіх та стрімка кар’єра свідчать про талант та хист до літератури. Окрім того він є досить активним учасником інтернет-життя та вже більше ніж 10 років веде персональний блог.

Скачати всі книги без реєстрації, безкоштовно за авторства Фредріка Бакмана можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), epub (епаб), rtf (РТФ). Читайте книги Фредріка Бакмана українською мовою онлайн, або слухайте в форматі аудіокниг на нашому ресурсі електронних книг.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Фредріка Бакмана, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Фредріка Бакмана допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Фредріка Бакмана розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Фредріка Бакмана українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Фредріка Бакмана в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Фредрік Бакман»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *