Френк Герберт

Френк Герберт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Френка Герберта

Серії книг Френка Герберта

Хроніки Дюни Френк Герберт
6 книг Перейти
4257
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5

Біографія Френка Герберта

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Френка Герберта, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Френка Герберта допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Френка Герберта розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Френка Герберта українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Френка Герберта в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Френка Герберта

Страх убивает разум. Страх – это малая смерть, несущая забвение. Я смотрю в лицо моему страху, я дам ему овладеть мною и пройти сквозь меня. И когда он пройдет сквозь меня, я обернусь и посмотрю на тропу страха. Там, где прошел страх, не останется ничего. Там, где прошел страх, останусь только я.

…людям нужны трудные времена, тяготы и угнетение, чтобы развивались их душевные силы.

Самыми постоянными законами Вселенной остаются случай и ошибка.

Не записывай человека в покойники, пока сам не увидел труп. И помни, что даже тогда можно ошибиться.

Відгуки на письменника «Френк Герберт»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *