Галина Костянтинівна Вдовиченко

Галина Костянтинівна Вдовиченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Галини Костянтинівни Вдовиченко

Біографія Галини Костянтинівни Вдовиченко

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Галини Костянтинівни Вдовиченко, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Галини Костянтинівни Вдовиченко допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Галини Костянтинівни Вдовиченко розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Галини Костянтинівни Вдовиченко українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Галини Костянтинівни Вдовиченко в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Галини Костянтинівни Вдовиченко

Стиль – це перш за все ідея і свобода від стереотипів, а не наявність грошей.

А ви помічали, що контури України дещо нагадують обриси пса? «Он викручена лінія заходу – профіль собачої морди, нахиленої до грудей. Короткі лапи – Одеська область та Крим. На півночі, де Чернігівщина, – спина зі складеними крилами. Крилатий пес, пес-пташеня перед стрибком». Пес, якому ампутували задні лапи. Тепер він не може стояти, тому мусить розправити крила, ген туди, аж до Москви, й злетіти…

Людина – сильна істота, але вона й слабка. Вона може не раз і не два відректися, а потім гірко покаятися і любити, щиро любити. Може пройти шлях апостола Петра, який тричі відрікався від Христа, а згодом став одним з його найближчих послідовників.

Усі, хто гине на полі бою, перетворюються на ангелів.

Відгуки на письменника «Галина Костянтинівна Вдовиченко»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *