Гарлан Кобен

Гарлан Кобен

  • Дата народження: 04.01.1962
  • Жанр: Трилери
  • Країна: США
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Гарлана Кобена

Біографія Гарлана Кобена

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Гарлана Кобена, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Гарлана Кобена допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Гарлана Кобена розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Гарлана Кобена українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Гарлана Кобена в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Гарлана Кобена

No lover ever completely vanishes when you have Facebook.

Твои товарищи должны быть уверены, что ты их прикроешь. Самое первое правило, самый главный урок, то, что превыше всего. Враг, напавший на тебя, нападает и на меня.

– Все истории любви заканчиваются трагически, – сказал много лет назад её отец.

– Господи, папа, ну что за мрачный взгляд на мир, – покачала головой Майя.

– Ну, сама подумай: ты либо перестаёшь любить человека, либо, если тебе повезло оказаться в числе счастливчиков, переживаешь свою половинку.

Смерть всегда так близко, буквально на волоске от тебя, и, возможно, имеет смысл с самого раннего возраста знакомить детей с этой стороной бытия.

Відгуки на письменника «Гарлан Кобен»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *