Ґейл Форман

Ґейл Форман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Ґейл Форман

Біографія Ґейл Форман

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Ґейл Форман, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Ґейл Форман допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Ґейл Форман розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Ґейл Форман українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Ґейл Форман в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Ґейл Форман

Иногда уйти – самое большое прояление любви из всех возможных.

Правда дает тебе свободу, но в первую очередь она делает тебя несчастным.

В любых отношениях, какими бы равноправными они ни казались, у кого-то все равно больше власти, больше харизмы, больше чего-то.

Шрамы – как татуировки, только с более интересной историей.

Відгуки на письменника «Ґейл Форман»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *