Генрі Водсворт Лонгфелло

Генрі Водсворт Лонгфелло

  • Дата народження: 27.02.1807
  • Країна: США
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Генрі Водсворта Лонгфелло

Біографія Генрі Водсворта Лонгфелло

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Генрі Водсворта Лонгфелло, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Генрі Водсворта Лонгфелло допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Генрі Водсворта Лонгфелло розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Генрі Водсворта Лонгфелло українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Генрі Водсворта Лонгфелло в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Генрі Водсворт Лонгфелло»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *