Джіно Альберті

Джіно Альберті

  • Дата народження: 1961 р.
  • Країна: Італія
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Джіно Альберті

Біографія Джіно Альберті

Джино Альберті — майстер образотворчого мистецтва.

Вивчав мистецтво та дизайн в Академії Л. Кап’єлло у Флоренції.

Альберті працює візуальним художником, ілюстратором та графічним дизайнером. Розробив та проілюстрував свої перші дитячі книги разом із Ліндою Вольфсгрубер.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Джіно Альберті, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Джіно Альберті допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Джіно Альберті розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Джіно Альберті українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Джіно Альберті в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Джіно Альберті»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *