Ґрем Мак-Нілл

Ґрем Мак-Нілл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Ґрема Мак-Нілла

Серії книг Ґрема Мак-Нілла

Warhammer 40 000 Ґрем Мак-Нілл, Ден Абнетт
3 книги Перейти
2023
4 votes, average: 2,00 out of 54 votes, average: 2,00 out of 54 votes, average: 2,00 out of 54 votes, average: 2,00 out of 54 votes, average: 2,00 out of 5

Біографія Ґрема Мак-Нілла

Грем Мак-Нілл — британський письменник і автор відеоігор. Він найбільш відомий своїми романами Warhammer Fantasy та Warhammer 40 000, а також своєю роллю дизайнера ігор для Games Workshop. Зараз він працює старшим і молодшим автором у Riot Games.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Ґрема Мак-Нілла, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Ґрема Мак-Нілла допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Ґрема Мак-Нілла розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Ґрема Мак-Нілла українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Ґрема Мак-Нілла в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Ґрем Мак-Нілл»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *