Грегорі Лопес

Грегорі Лопес

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Грегорі Лопеса

Біографія Грегорі Лопеса

Грегорі Лопес, засновник New York City Stoics Meetup, співзасновник і член правління The Stoic Fellowship. Він також входить до команди сучасного стоїцизму та є фасилітатором Стоїчного табору в Нью-Йорку разом з Массімо Пілюччі. Крім того, він є головним редактором Examine і головним редактором Examine Research Digest.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Грегорі Лопеса, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Грегорі Лопеса допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Грегорі Лопеса розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Грегорі Лопеса українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Грегорі Лопеса в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Грегорі Лопес»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *