Герберт Макмастер

Герберт Макмастер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Герберта Макмастера

Біографія Герберта Макмастера

Герберт Макмастер – генерал-лейтенант сухопутних військ збройних сил США у відставці. Радник з національної безпеки 45-го президента США Дональда Трампа з 20 лютого 2017 до 9 квітня 2018. Відомий своєю роллю у війні в Перській затоці, операції «Незмінна свобода» та Операції «Свобода Іраку». Автор класичного бестселера «Недотримання обов’язків», в якому досліджується роль військових у політиці війни у В’єтнамі.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Герберта Макмастера, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Герберта Макмастера допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Герберта Макмастера розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Герберта Макмастера українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Герберта Макмастера в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Герберт Макмастер»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *