Хорхе Луїс Борхес

Хорхе Луїс Борхес

  • Дата народження: 24.08.1899
  • Країна: Аргентина
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Хорхе Луїса Борхеса

Біографія Хорхе Луїса Борхеса

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Хорхе Луїса Борхеса, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Хорхе Луїса Борхеса допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Хорхе Луїса Борхеса розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Хорхе Луїса Борхеса українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Хорхе Луїса Борхеса в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Хорхе Луїс Борхес»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *