Книги Ілони Айнвольт

Біографія Ілони Айнвольт

Ілона Айнвольт хотіла стати дієтологом, але, прочитавши Симону де Бовуар, вирішила вивчати літературу. Вона довгий час була автором численних молодіжних книжок. Вона цікавиться темами реального життя, історичними подіями, що пов’язані з долями людей сьогодення.

До її тем також відносяться література для дівчаток та фемінистична література. Протягом багатьох років вона регулярно працювала консультантом з освіти в Інституті медіаосвіти та комунікації Hessen eV (MuK), проводячи семінари та лекції. Для проекту «Будинок цифрового медіаосвіти» організовує заходи та консультації для вчителів, батьків та молоді.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Ілони Айнвольт, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Ілони Айнвольт допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Ілони Айнвольт розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Ілони Айнвольт українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Ілони Айнвольт в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Ілона Айнвольт»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *