Іра Бова

Іра Бова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Іри Бови

Біографія Іри Бови

Іра Бова — дитяча письменниця (справжнє ім’я – Ірина Гаркуша). За фахом – викладачка новогрецької мови й літератури. Народилася у м. Курахове Донецької області 8 березня 1989 року, мешкає в Києві. Разом із чоловіком виховують двох хлопчиків.

Пише з дитинства, першого вірша вигадала в чотири роки, свідомо почала творити у вісім років. Першу казку – «Допитливий котик» – записала 2019 року у форматі аудіо.

У 2020 році побачила світ книжка «Хаппі та її суперсила», а наступного року – книжка про засинання «Диводрім і Піжамна пані». Казка «Хаппі та її суперсила» – перша та наразі єдина книга в Україні на тему секстингу. Вона розповідає дітям та батькам, як захиститися від насилля в інтернеті та його наслідків. Разом із проєктом stopsexтинг на основі казки розроблено урок для учнів 1–2 класів, який у 2021 році під час тижня безпечного інтернету провели понад 4700 вчителів для 140 000 дітей.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Іри Бови, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Іри Бови допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Іри Бови розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Іри Бови українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Іри Бови в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Іра Бова»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *