Ірина Говоруха

Ірина Говоруха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Ірини Говорухи

Біографія Ірини Говорухи

Ірина Говоруха – письменниця та популярна літературна блогерка. Сотні тисяч жінок починають свій ранок із коротких есе та оповідань, які Ірина публікує в соціальних мережах. Легкі, мальовничі та дуже глибокі за змістом історії створюють читачам настрій та драйв на весь день. Але головний інтерес для аудиторії представляють романи та повісті. Автору однаково добре вдається і сентиментальна жіноча проза і серйозна драма. У сюжет твору гармонійно вплітаються реальні події і авторський вигадка, особисті переживання та споконвічні жіночі теми: любов, щастя, зради, виховання дітей, сімейні відносини, сенс життя та пошук себе. Усі персонажі книг Ірини Говорухи абсолютно живі та неповторні. У кожного з них своя історія, свій характер, свій голос та свій вибір.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Ірини Говорухи, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Ірини Говорухи допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Ірини Говорухи розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Ірини Говорухи українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Ірини Говорухи в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Ірина Говоруха»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *