Ірина Грабовська

Ірина Грабовська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Ірини Грабовської

Біографія Ірини Грабовської

Ірина Грабовська – українська письменниця і блогерка, у минулому – журналістка і перекладачка. Писала сценарії для комп’ютерних ігор. Веде блоги, присвячені письменництву, у Facebook, Instagram і Telegram.

Авторка стімпанк-дилогії “Леобург”, що складається з двох книг – “Остання обитель бунтарства” і “Остання війна імперій”. У 2018 році Ірина стала співавторкою військового документального бестселеру – хроніки “У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту” (під псевдонімом Анастасія Воронова). У 2020 році “Остання обитель бунтарства” увійшла до довгого списку “Книги року ВВС-2020”. Нині очікується з друку третя книга зі всесвіту Леобурга – стімпанк-вестерн “Дикий захід Теодора Яблонського”.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Ірини Грабовської, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Ірини Грабовської допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Ірини Грабовської розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Ірини Грабовської українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Ірини Грабовської в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Ірина Грабовська»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *