Ірина Золотаревич

Ірина Золотаревич

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Ірини Золотаревич

Біографія Ірини Золотаревич

Ірина Золотаревич — психолог, соціолог, експерт з комунікацій, письменниця, громадський діяч, екс-радник прем’єр-міністра України, автор освітніх програм, спікер TEDx.

Ірина є автором і ведучою передачі «Масштаб Личности с Ириной Золотаревич» та засновницею жіночої бізнес-спільноти Women’s Mastermind GROUP.

Експерт Українського Культурного Фонду та Міністерства культури і інформаційної політики.

Співзасновниця World Communication Forum Davos Association та Всесвітнього комунікаційного форуму World Communication Forum Davos в Києві.

Письменниця, автор 7 книжок-бестселерів з розвитку мислення, шкільної програми з фінансової грамотності та підприємництва та понад 100 освітніх програм.

Викладач програм MBA та міжнародних відносин.

Диплом CIPR, програма Stanford University.

Професійний сертифікований коуч (Professional Certified Coach) ICF.

Спікер Форуму з питань зміни клімату, Давоського комунікаційного форуму (Давос), TEDx, а також форумів в Куала Лумпур, Делі, Парижі, Лос-Анжелесі.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Ірини Золотаревич, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Ірини Золотаревич допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Ірини Золотаревич розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Ірини Золотаревич українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Ірини Золотаревич в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Ірина Золотаревич»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *