Іванна Олійник

Іванна Олійник

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Іванни Олійник

Біографія Іванни Олійник

Іванна Олійник народилася с. Кошляки Підволочиського району, Тернопільської області.

У 1968 році з відзнакою закінчила Кременецький Державний педагогічний інститут по спеціальності біологія та хімія.

З 1968 року по 1972 рік працювала викладачем хімії в Копичинецькому с/г технікумі бухгалтерського обліку.

З 1972 року і по сьогоднішній день — вчитель біології та хімії Тернопільської ЗОШ № 15. Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист.

З 1985 року по 2000 рік очолювала методичне об’єднання вчителів біології м. Тернополя. З 2001 року керівник творчої групи вчителів біології м. Тернополя. Постійно проводить лекції та практичні заняття для вчителів Тернопільської області в інституті післядипломної освіти, проводить відкриті уроки в школі.

Олійник І.В. випущено понад 30 різноманітних посібників з біології, хімії та виховної роботи. Крім методичних посібників, у світ вийшли листівки, плакати, таблиці тощо.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Іванни Олійник, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Іванни Олійник допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Іванни Олійник розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Іванни Олійник українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Іванни Олійник в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Іванна Олійник»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *