Джек Шафер

Джек Шафер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Джека Шафера

Біографія Джека Шафера

Джек Шафер — колишній агент ФБР, професор психології, консультант. Під час роботи у ФБР вчив агентів технікам впливу й переконання в рамках програми FBI’s National Security Behavioral Analysis Program. На основі отриманого досвіду написав шість книг і навчав спеціальних агентів технікам впливу й переконання.

На початку своєї кар’єри у ФБР встиг попрацювати пілотом і фахівцем із корейської мови. Автор семи книг (остання вийшла у 2015) і численних статей з природи ненависті, етики в юриспруденції, універсальних принципів кримінальної поведінки.

Пише для таких видань як FBI Law Enforcement Bulletin, PI Magazine і Western Journal of Criminal Justice. Зараз Джек навчає співробітників правоохоронних органів, юристів, співробітників служб безпеки в заснованій ним компанії Schafer and Associates.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Джека Шафера, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Джека Шафера допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Джека Шафера розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Джека Шафера українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Джека Шафера в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Джек Шафер»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *